• Tüm Kategoriler
  • Müşteri Hizmetleri

   Üyelik Sözleşmesi

   1- İşbu Üyelik Sözleşmesi Firma ve bağlı iştirakleri (Bundan böyle HavuzaDair olarak anılacaktır) tarafından, HavuzaDair.com  web sitesinin kullanılmasına ilişkin kuralları ve şartları belirlemek amacıyla hazırlamıştır.

   2- Else Havuz , Sözleşmeyi onaylayan üyelerine kampanya ve duyuruları düzenli olarak gönderir ve online alışveriş yapmasına olanak verir.
   3- HavuzaDair.com web sitesi kişiseldir, devredilemez ya da satılamaz.
   4- Üye kendisinin belirleyeceği bir “şifre” ye sahip olur. Kullanıcı dilediği zaman şifresini değiştirebilir. HavuzaDair  üye güvenliği konusunda tüm önlemleri almış bulunmaktadır. Üyeler ise üye güvenliğinden kendileri de sorumludur. HavuzaDair, müşterilerinden hiçbir şekilde şifre bilgisini istememektedir. HavuzaDair.com, şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir.
   Kayıt sırasında vermiş olduğunuz e-mail adresi üyeye özeldir ve tek üyelik oluşturma imkanına sahiptir; aynı e-mail adresi ile iki farklı üyeliğiniz olamaz. “Şifre” sadece kullanıcı tarafından bilinir.
   Kullanıcının üyelik gerektiren servislere bağlanabilmesi için kayıt sırasında girdiği e-mail adresi ve şifresini girmesi gerekmektedir.
   5- Üye, HavuzaDair.com’a verdiği kişisel ve alışveriş bilgilerinin tarafına kampanya uygulamaları sunulması amacıyla HavuzaDair.com’un kendisiyle iletişime geçmesini kabul eder.
   6- Üye, HavuzaDair.com'a üye olurken vermiş olduğu eksik ve yanlış bilgi nedeniyle uğrayacağı zararlardan yalnızca kendisinin sorumlu olduğunu, yanlış bilgi vermesi durumunda ve işbu sözleşmenin Üye tarafından ihlali halinde, HavuzaDair'in tek taraflı olarak herhangi bir ihbara ve ihtara ihtiyaç duymaksızın üyeliğini sona erebileceğini kabul eder.  
   7- Üye, tüm hakları HavuzaDair'e ait olan ve HavuzaDair.com  üzerinde yer alan bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik, yazı, görsel, video vb. eserleri veya herhangi bir içeriği kopyalamayacağını, çoğaltıp yayınlamayacağını, pazarlamayacağını kabul ve taahhüt eder.

   8- HavuzaDair.com  herhangi bir zamanda sistemin çalışmasını geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. HavuzaDair'in sistemin geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından dolayı HavuzaDair.com üyelerine veya üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır.
   HavuzaDair.com  kullanıcı adı ve şifresini doğru şekilde girmiş olmasına rağmen Üyenin sisteme girişini veya yeni bir şifre almasını neden belirtmeksizin engelleyebilir.
   HavuzaDair.com  kendi ürettiği ve/veya dışarıdan satın aldığı bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik vb. eserlerini mülkiyetten doğan telif haklarına sahiptir.

   Üyelerin ürettiği ve yayınlamak üzere kendi iradesiyle sisteme yüklediği bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik vb. eserler izinsiz kullanılamaz.
   HavuzaDair.com’da satışa sunulan ürünlerin fiyat ve ürün özellik bilgilerini değiştirme yetkisi münhasıran HavuzaDair.com’a aittir. Fiyat ve ürün özellik bilgilerinde hata olduğu takdirde münhasır seçme yetkisi kendisinde olmak şartıyla HavuzaDair.com hatayı düzelterek ürün teslimatı yapabilir veya siparişi iptal ederek, sipariş tutarını müşteri hesabına iade edebilir.
   HavuzaDair.com, üyenin başka web sitelerine geçişini sağlayabilir. Bu takdirde üyenin geçiş yapacağı sitelerin içeriğinden HavuzaDair.com sorumlu değildir.
   HavuzaDair  ileride doğacak teknik zaruretler ve mevzuata uyum amacıyla işbu sözleşmenin uygulanmasında değişiklik yapabileceği gibi, mevcut maddelerini değiştirebilir veya yeni maddeler ilave edebilir. HavuzaDair.com üyelik gerektirmeyen servisleri zaman içerisinde üyelik gerektiren bir duruma dönüştürebilir, ilave servisler açabilir, bazı servislerini kısmen veya tamamen değiştirebilir veya ücretli hale dönüştürebilir.
    
   9- Üye bu sözleşmeden doğabilecek ihtilaflarda HavuzaDair'nin defter kayıtlarıyla, mikrofilm, mikrofiş ve bilgisayar kayıtlarının HMK 193. vd maddeleri anlamında muteber, bağlayıcı, kesin ve münhasır delil teşkil edeceğini ve bu maddenin delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu kabul ve taahhüt eder. HavuzaDair kayıtlarına yönelik her türlü itiraz ile bunların usulüne uygun tutulduğu hususunda yemin teklif hakkından peşinen feragat ettiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.
   10- Bu sözleşmeyle ilgili olarak çıkabilecek ihtilaflarda öncelikle bu sözleşmedeki hükümler, hüküm bulunmayan hallerde ise yürürlükteki Türk mevzuatı uygulanacaktır.
   11- İşbu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde T.C. İzmir Merkez Mahkemeleri ile İcra Müdürlükleri yetkili olacaktır.
   12- Üye, üye kayıt formu doldurduktan ve şifre aldıktan sonra bu sözleşme taraflar arasında süresiz olarak yürürlüğe girer.
   13- HavuzaDair dilediği zaman bu sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilir.
    
   Havuz Robotları Filtre & Pompalar Merdivenler Dezenfektan  

   S Serisi Robotlar
   M Serisi Robotlar
   Wave Serisi Robotlar
   Klasik Havuz Robotları
   Wave 300 XL Robot
   Dolphin Supreme M500
   Dolphin Supreme M200 
   Dolphin Supreme M400
   Wave 100 Havuz Robotu 
   Wave 50 Havuz Robotu 
   Wave 200 XL Havuz Robotu 

   Plastik Havuz Filtreleri
   Polyester Havuz Filtreleri
   Bobin Sargılı Filtreler
   Norm Plus Filtreler
   Kartuş Filtre ve Yedekleri
   Streamer 2010 Pompa
   Mini Streamer Pompa
   Pumpex Pompa
   Flooder Pompa
   Jet Pompalar
   Endüstriyel Pompalar
   Pompa Sehpaları
   STD Havuz Merdivenleri
   U Model Havuz Merdivenleri
   Eğimli Havuz Merdivenleri
   Merdiven Aksesuarları
   Merdiven Tutamakları
   Kenar Ekipmanları
   Klor %56 - %90' lık
   Ph Düşürücü
   Yosun Öldürücü
   Çöktürücü & Parlatıcı
   Filtre Temizleyici
   Sertlik Giderici
    
   Tuz Klor Jeneratörleri
   İletişim

   Üyelik İşlemleri
    
    
   Kolay alışveriş ve uygun ödeme seçenekleri;
   Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için web sitemiz profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.
   Mağazamızda bulamadığınız ürünler için müşteri temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.