• Tüm Kategoriler
  • Solar Havuz Örtüsü

   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   Görsel 5
   Görsel 6
   Görsel 7
   Görsel 8
   Görsel 9
   HavuzCoin : 467.818
   Fiyat:
   14,00 EUR + KDV
   KDV Dahil:
   590,92 TL
   Havale / EFT:
   561,37 TL
   5
   Solar Havuz örtüsü ( Hava Kabarcıklı ), havuzunuzun daha az enerji kaybetmesine, dolayısıyla, ciddi miktarda enerji tasarrufu sağlamasına, ikinci  olarakta havuzunuzun  yaprak, toprak, çamur, toz ve böcekler gibi dış etkenlerden korunmasını sağlar.
           Kapalı suyu ısıtılmış havuzlar, birkaç şekilde ısı kaybeder. Ancak bunların en etkilisi buharlaşmadır.  Buharlaşma esnasında havuzdan ısının nasıl kaybedildiğini basit bir örnekle şöyle açıklayabiliriz:
          Bir litre suyun sıcaklığını bir derece arttırmak için 1 cal enerji harcandığını varsayarsak, 26 derecelik bir havuzdan 1 litre suyun buharlaşmasıyla 1000 cal 'lik enerji kaybı meydana gelir.
           Bu rakamlar göz önüne alındığında 1000 litre suyu 1 derece ısıtmak için harcadığınız enerji 1 litre suyun havuzdan buharlaşmasıyla yok olur.
           Solar havuz Örtüsü ile havuzunuzu örttüğünüz zaman bu buharlaşmanın, dolayısıyla enerji kaybının önüne geçmiş olursunuz.
           Buharlaşmayı önlemenin en kolay yolu havuzunuzun üzerini örtmektir. Tıpkı kaynayan tencerenin ağzını kapatmak gibi, suyun daha çabuk ısınmasını ve daha geç soğumasını sağlamış olursunuz. Bu vesileyle buharlaşma ile kaybolan enerjinin büyük bir kısmını korumuş ve kışın az enerji ile daha çabuk ısıtmış olursunuz.
    
   Solar Havuz Örtüsünün Özellikleri:

   UVI  katkısı: UVI ( Ultra Violet Inhibitors ) Mor ötesi ışınları önleyici katkılar sayesinde, SOLAR Havuz örtünüz güneşin zararlı ışınlarından korunur. UVI katkısız üretilmiş havuz örtülerine göre 3 ile 4 kat daha uzun ömürlüdür.

   YÜZEN ÖRTÜ:  SOLAR Havuz örtüsü, üzerindeki hava kabarcıkları sayesinde havuzunun üzerinde asla batmadan yüzer.  SOLAR Havuz örtünüzü havuzunuza sermek ve havuzunuzdan toplamak çok kolaydır.

   HAVUZ MAVİSİ: Yüzme havuzları, fonksiyonellikleri kadar dekoratif ve hoş görünümleriyle de ev, otel ve işyerlerinin önemli bir aksesuarıdır.

   SOLAR Havuz örtüsü, balonlu yüzeyi, ve canlı mavi rengiyle çok hoş bir görünüm yaratmaktadır.

   YÜKSEK ISI İZOLASYONU: SOLAR Havuz örtüsünün üzerindeki hava kabarcıkları sayesinde, düz filmlere göre daha fazla ısı izolasyonu sağlanmaktadır. Kısaca açıklamak gerekirse, baloncuklar içinde hapsolmuş hava molekülleri, havuz suyu ve soğuk hava arasında bir ısı köprüsü oluşturmakta, havuz suyunda birikmiş ısı enerjisini düz havuz örtülerine göre çok daha iyi korumaktadır. İsteğe göre Alüminyum folyo ile kaplanarak ısı koruması daha da arttırılabilir.
   Diğer Özellikler
   Stok KoduSolar Havuz Örtüsü
   MarkaGemaş Havuz
   Stok DurumuVar
    
   Havuz Robotları Filtre & Pompalar Merdivenler Dezenfektan  

   S Serisi Robotlar
   M Serisi Robotlar
   Wave Serisi Robotlar
   Klasik Havuz Robotları
   Wave 300 XL Robot
   Dolphin Supreme M500
   Dolphin Supreme M200 
   Dolphin Supreme M400
   Wave 100 Havuz Robotu 
   Wave 50 Havuz Robotu 
   Wave 200 XL Havuz Robotu 

   Plastik Havuz Filtreleri
   Polyester Havuz Filtreleri
   Bobin Sargılı Filtreler
   Norm Plus Filtreler
   Kartuş Filtre ve Yedekleri
   Streamer 2010 Pompa
   Mini Streamer Pompa
   Pumpex Pompa
   Flooder Pompa
   Jet Pompalar
   Endüstriyel Pompalar
   Pompa Sehpaları
   STD Havuz Merdivenleri
   U Model Havuz Merdivenleri
   Eğimli Havuz Merdivenleri
   Merdiven Aksesuarları
   Merdiven Tutamakları
   Kenar Ekipmanları
   Klor %56 - %90' lık
   Ph Düşürücü
   Yosun Öldürücü
   Çöktürücü & Parlatıcı
   Filtre Temizleyici
   Sertlik Giderici
    
   Tuz Klor Jeneratörleri
   İletişim

   Üyelik İşlemleri
    
    
   Kolay alışveriş ve uygun ödeme seçenekleri;
   Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için web sitemiz profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.
   Mağazamızda bulamadığınız ürünler için müşteri temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.